Prosty wianek z warkoczyków, Tutorial, Uptown CombW końcu za oknem przebijają pierwsze promyki słońca, wiec mój organizm zaczyna się budzić do życia. Chęci do działania przybywa. Jednak jeszcze dziś pozwoliłam sobie na leniwy tutorial bardzo prostej fryzurki. Doskonała opcja dla dziewczyn o romantycznej duszyczce. Bardzo prosta propozycja, jeśli potrzebujesz pomysłu na fryzurę na randkę, wyjście z koleżankami na kawę czy po prostu spacer z psem w promieniach słońca. Fryzura pasuje do każdego koloru włosów. Najlepiej prezentuje się na włosach półdługich i długich.

Prosty wianek z warkoczyków, Tutorial, Uptown Comb

  1. Rozczesz włosy.
  2. Wydziel pasmo z lewej stronie głowy przy twarzy.
  3. Zapleć z niego warkoczyk. Jeśli jesteś początkująca i nie wiesz, jak wykonać warkocz klasyczny, to zapraszam Cię do zapoznania się z poradnikiem „Jak wykonać podstawowe sploty?„.
  4. Wydziel pasmo z prawej strony głowy przy twarzy.
  5. Zapleć z niego warkoczyk.
  6. Ułóż go tak, by okalał głowę i przypnij wsuwką na wysokości uszu po przeciwnej stronie głowy.
  7. To sam zrób z warkoczykiem po drugiej stronie głowy.
  8. Gotowe!

Prosty wianek z warkoczyków, Tutorial, Uptown Comb

Radzę wam korzystać ze słońca – spacer po lesie z uroczą fryzurą wydaje się idealnym pomysłem 😉 Buziaki!

I jeszcze jedno. Od dziś możecie mnie znaleźć aktywną na Twitterze. Czyli po udanym spacerze klikamy tutaj ->   i naciskamy przycisk ‘Obserwuj’. Będziesz informowana o nowinkach pielęgnacyjnych, przyszłych postach oraz będziesz inspirowana dawką fascynujących fryzur.